Sakra?Neumím líbat? a něco o líbání!

24. května 2011 v 18:37 | maj.blogu |  Články ohledně kluků,chození,líbání...
Sakra kdy nastane ta chvíle a co když to neumím vid? Tak takhle!neboj každýto umí možná se ti zdá blbé to takhle říkat a nevěříš mi ale také jsem si pořád říkala co mám dělat když to neumím.. ale nakonec to šlo samo..:)) takže to umíš a neboj se :)) neříkám to jen já ale i plno jiných lidí :)) tak hlavu vzhůru a do toho!A stejně tvůj úkol je jen dát rty kněmu a pootevřít je a pak už je jen všechno na něm :)

Ta správná chvíle:Tak tu vážně poznáš to se neboj až si budete koukat déle do očí a nebo je plno způsobů a to poznáš tak se neboj :)) není asi moc dobré jako první polibek zkoušet francouzký moje první bylo objímání rtů:

typy polibků:

Objímání se rty
Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější.


Ledový polibek
Jak na to:Jedná se vlastně o pouhý náznak polibku,při kterém ale tvému klukovi pořádně zamrazí v zádech.Základemm úspěchu je nikam nespěchat.Přibližuj se pomaličku k jeho rtům a jen lehce přejeď těmi svými,aby je spíše tušil,než cítil.Pak je pozvolna olízni špičkou jazyka a jemně na něj zafoukej.Tím polibku dodáš ledovou přáchuť,která ho dostane do varu.

Francouzský polibek
Přestože tento druh polibku je znám už celá staletí,neexistuje na něj žádný přesně daný recept.Snad jen,že začít by si měla pomalu a něžně.Teprve po chvíly zapoj i jazyk.

!!!Co nedělat!!!
•Rozhodně se k sobě s miláčkem netlačte rty příliš pevně.To francouzský polibek zkazí.
•Dávej si pozor,aby se z tvého jazyka nestal roubík.
•Nežvýkej.Pokud se tedy ke svému miláčkovi nechceš doslova přilepit. :D
•Nepřeháněj to.I v tomto příadě platí,že čeho je moc toho je příliš.
Při francouzkém polibku zhubneš 12 kcal.

Hladový polibek
Tenhle polibek vás oba katapultuje do sedmého nebe.
Jak na to:Mírně skloň hlavu a ústy začni sát jeho spodní ret.On by měl dělat to samé s tvým horním rtem.Pak se vystřídejte.PO chvíly pomalu otevři ústa a zmocni se obou jeho rtů dohromady.Sání rty báječně prokrvuje a ty se díky tomu stávají mnohem citlivější.

Líbání rty i zoubky
Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.

Je více druhů ale také tuto jsou ty nejčastější :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama